Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem zařízení.

Vzorníky » Varianty kovu (AG...VO)
Vzorník kovových povrchů

Obrázek níže ukazuje, jak vypadají kovové části lamp. Některé lampy kov nemaji vůbec, jiné jen "očko", další ramena a jsou i lampy celokovové. "Růžice" zobrazené níže nejsou součástí žádné lampy, jde jen o znázornění typu povrchu tak, aby bylo zřejmé, jak vypadá povrchová úprava rovného povrchu, záhybů a vypouklých částí.
Za chromovou a niklovou úpravu je k objednávce přičteno 10% ceny lampy (při potvrzení objednávky z naší strany, nikoli systémem eshopu).
Pokud si přejete kovovou úpravu, která je ve vzorníku, ale na vybrané lampě není k dispozici, lze Vašemu přání vyhovět za příplatek 20% k ceně lampy (nejčastěji je poptávaná mosazná úprava, která se u některých lamp standardně nenabízí).

Chcete-li vidět často poptávané kovové povrchy na příkladech, využijte tyto odkazy. Zobrazí se foto produktu a následným kliknutím do fotografie dosáhnete dalšího zvětšení. 
Povrchy jsou také k vidění po dohodě v Praze.

NO-černá a zlatá, NA-černá a stříbrná, NR-černá a měděná, NE-černá, BI-bílá, NS-nikl leštěný, CR-chróm, OS-mosaz satén, OB-staromosaz, BO-bílá a zlatá, RU-rezavě hnědá

Vzorník kovových povrchů

Mjk2MTE5NW